.

משובי סדנאות "ניקוי גוף שמח" עם קארין וליה

רעות גולדשמיט גלילי

כל כך שמחה שגמלה החלטה בליבי ללכת על זה התחלתי בחוסר אמון בעצמי וסיימתי כה מסופקת. בעצם, ממש לא סיימתי כי מתכוונת להמשיך! מי אמר שאשה אחרי לידה צריכה כל הזמן להיות עייפה, מותשת וחסרת אנרגיות? בשבועיים האלו התחלתי להרגיש הרבה יותר חיונית, אנרגטית ומתפקדת. ניקה את הגוף והנפש! הייתי הרבה יותר פנויה לתת מענה לילדיי ומיום ליום חשתי יותר חזקה. תודה לכן, צמד אלופות. אתן שילוב מנצח ומקצועי ❤

מירי שחורי

הופתעתי מזה שעבד לי תהליך וירטואלי לגמרי, בדרך כלל זקוקה גם למפגש פנים מול פנים. המינון והמסגרת היו לי מדוייקים.

ירדתי במשקל, הניקוי עשה לי חשק להמשיך לחקור, להיות מודעת לגוף שלי, להמשיך לנסות דברים. רוצה לחזק את הגישה החיובית שלכן והיחס האישי - סופר חשוב! הייתה לי חוויה שאני מעוניינת להמשיך גם במחזור הבא בפברואר.

אתן אלופות, מקצועיות ואנושיות. מרגישים שאתן עושות את הדברים מתוך שליחות עם הנאה גדולה ועם דינמיקה מהממת ביניכן. שאפו ענק! 😘

ל. 

עולם התזונה הזה לא זר לי כלל מגיל צעיר התמודדתי עם הפרעות אכילה ונושא האוכל קרוב לליבי מהרבה כיוונים. אני עצמאית הרבה שנים בתחום המודעות והרפואה המשלימה. פעם ראשונה שפגשתי ניקוי שכלל את כל המכלול של גוף נפש ותודעה בצורה כל כך קשובה ומכילה. מאפשרת חיבור עמוק מעבר למזון הפיזי. על כך תודה עמוקה כי ללא ספק זה השילוב המדוייק שלכן, עם הידע, האישיות והאנושיות.
ניקוי שאפשר לי להיות בקבלה ולא בהתנגדות, באיזון ולא בקצוות.

♥♥♥

אביטל קאופמן

התכנית הייתה עשירה בתכנים מושקעים שהוגשו בצורות שונות, כולן מעניינות ונעימות. אהבתי שכל משתתפת בוחרת את מה שהכי מתאים לה. ההגדרה של הניקוי כלמידה והתנסות, והאופציות הרבות מאד עזרו לי להתמיד. חשבתי שיהיה לי קשה בלי קפה ובלי משהו מתוק קטן, ולהפתעתי זה זרם בלי חשקים או קושי.

מעבר לכך שהשגתי את מטרתי בניקוי (אלמלא ההתייעצות עם קארין בכלל לא הייתי מדמיינת שניקוי יפתור את הבעיה שאני מתמודדת איתה כבר חודשים) חזרתי לבשל לעצמי, ולא "לחטוף" או להסתפק באוכל שאני מבשלת לילדים. המתכונים בתכנית היו קלים ומרעננים, וממש נהניתי מהגיוון בתזונה שלי. הדינמיקה ביניכן כיפית ומאד תורמת לאווירה הנעימה והמחוייכת שבה התכנית מתנהלת.

ענבל פרג

ליה יקרה,

אני רוצה להודות לך על התהליך האימוני והתזונתי שאני עוברת איתך.

כל התהליך איתך הוא תמיד מלא באווירה שמחה וכיפית לצד עשייה ומאמץ - ויש תוצאות!!

למרות קשיים שלי בהתמדה בגלל לו"ז כ"כ צפוף, את תמיד מוצאת את הדרך לבצע התאמות שנדרשות.

ובעיקר את מאוד קשובה, ועוזרת גם לי לחזור להיות קשובה לעצמי בתוך כל משימות החיים.בזכות זה הצבתי לעצמי יעדים שמתאימים לי, והצלחתי לעשות שינויים. חלקם כבר הפכו לטבעיים תוך זמן קצר.

רוב הזמן אני אוכלת נכון יותר ותחושת הבחירה שלי גדלה. ודרך הפילאטיס שלך הגוף שלי מוחזק יותר.

מודה לך על הדרך וההכוונה, המקצועיות שתמיד נמצאת שם עם חיוך.

גליה דורץ

החיפוש המרכזי שלי היה למצוא תזונה נכונה שתיתן הרגשה של קלילות ופוטנציאל להעלות את יכולת התפקוד ברמה יום יומית. בשבועיים של התכנית הרגשתי שהעייפות, הכאב ראש, הכובד עברו לי כי התזונה הייתה ממש שונה מהתזונה שהייתה לפני זה.

פתאום יש סדר, יש לווי ותמיכה ומסגרת של קבוצה. יש הסברים מקצועיים על כל דבר ודבר ולמידה אינסופית והחשוב זו התמיכה של המדריכות ושל בנות הקבוצה שכל אחת אחת רוצה להגיע למטרה מסויימת.

עצם ההכנה לפני הניקוי כבר מכינה אותך לקראת שלבים חשובים בתזונה. סיימתי מחזור ראשון של ניקוי ויש לי כח רצון להמשיך עוד ועוד. נוצר בי שינוי באורח החיים ובהרגלים. יש פתאום התלהבות, מוטיבציה, אנרגיה, מודעות. נהנתי מאוד ובאהבה ממשיכה לעוד שלב כי כל אחת יודעת מה היא צריכה ואני יודעת שאני צריכה קבוצה, ליווי והדרכה מקצועית!

לאה סופר

זו פעם השניה שלי בתוכנית ניקוי והפעם נהניתי יותר. לי אישית היה קצת קשה עם הבלבול שבין פחממות דגנים גלוטן וכו אבל לרב קיבלתי מענה בוואטסאפ אישי וקבוצתי. התחברתי במיוחד לנושא של הצום במיקרה שלי עזר לי לא לנשנש בערבים מקווה להשאיר את זה. הרגשתי הרבה פחות נפוחה רזיתי 1.50 קג. הפחתתי קפה זה היה לי מאוד קשה אבל ראיתי שהעולם לא נפל אז אטמיע את זה. לגבי ירקות חליטות וכו' זה כבר הפך אצלי לדרך חיים. אני ממש מודה לכן על ההזדמנות ללמוד עוד דברים. תודה רבה !!!

אהובה לוי

התכנית הייתה מצויינת להעלאת המודעות לתזונה נבונה ובונה, מסגרת נעימה, מרגיעה ומפרה!

קיבלתי את הדחיפה להליכות יומיות, לא היה לי חשק לנשנושים וניסיתי לא מעט מהמתכונים שלכן שהיו קלים להכנה וטעימים!

ללא ספק אחזור אליכן לתיחזוק מדי פעם, עוד נתראה! בינתיים אני יוצאת מהניקוי הזה עם אנרגיה גבוהה ועם ביטחון עצמי מחודש, שיש לי סדר בראש וגם בבטן... תודה רבה. 

הילה קונטנתה

בעיקר חיפשתי מסגרת ואחת שתאפשר לי קצת גמישות, ואת זה בדיוק מצאתי כאן ודווקא זה עודד אותי לאתגר גדול יותר ומצד שני אפשר לי גם לא להרגיש אשמה במקומות שקצת וויתרתי לעצמי.

רק חייבת לומר שהמסגרת הקבוצתית בלעדית בוואטסאפ אישית הייתה לי פחות נוחה.  פעם שעברה עם קבוצת פייסבוק היה יותר טוב בשבילי. זה גם היה מוגבל בזמן (שזה מובן כשמדובר בוואטסאפ אבל פחות נוח) וגם היה לי קשה לעקוב לעיתים. אבל בלי קשר היה לי מעולה, הרגשתי שאני בידיים טובות ובהחלט הייתי ממליצה עליכן בחום.

גבריאלה עיני

זהו כבר הניקוי השלישי שלי והפעם החוויה היתה מאד חיובית, טובה וגורמת. האפשרות לבחור בין הרמות השונות בתחומים השונים היתה לי מצויינת ממש "חליפה אישית ".

כמו תמיד הפרגון הן של המנחות והן של חברות הקבוצה נתנה המון כח (גם אם לא תמיד הבאתי את זה לידי ביטוי בקבוצה) והמתכונים היו מעולים! ברור לי כי לא אוכל להתמיד בכל השינויים אבל אני מאד מקווה להמשיך ביותר שינויים מבעבר.

שטיפת הכבד מאד נכונה לי, הצום - לא אוכל תמיד להתמיד אבל בהחלט מעמידה כיעד לחלק עימות השבוע ובכלל התפריט השבועית שבניתי לעצמי מתאימה לי מאד לזמן השגרה. האתגר הגדול יהיה לחזור למתוקים באופן מינימלי.

תודה רבה על הכל! 

נילי רייזנר

לפני הכל תודה לכן. האתגר היה עצום אבל עמדתי בו. ההכנה, הסרטונים והמעורבות של שאר הבנות נתנו לי המון השראה וכח לא להפסיק. המקצועיות שלכן ותשומת הלב שלכן לכל אחת ואחת מעוררת התפעלות. זה לא פשוט .. (אני לא הצלחתי לעקוב אחרי כל השאלות) מבין המטרות ששמתי לעצמי אני יכולה לסמן וי על ארגון וסדר. תודה!

שרון קטלן

היתה זאת התנסות ראשונה עבורי, בהחלטה די מהירה , כלומר שמעתי מחברות שעשו כל מיני התנסויות דומות והרעיון שקע בתודעה והיתה לי התנסות ממש טובה. היה לי קשה לשתף בוואטסאפ הקבוצתי כי השעה לא היתה נוחה לי, אבל הייתן זמינות לשאלות בכל שעות היום כך שהייתי רגועה. הניקוי גרם לי להרגיש טוב יותר וקל יותר, מקווה להמשיך לפחות בחלק מההרגלים החדשים. ויש לי עוד הרבה מתכונים שעליי לנסות:) תודה על הכח והאמונה שהחדרתן בי. ותודה על הכל ❤

מ. 

נכנסתי לקבוצה לאחר התלבטות כי לא ידעתי אם אוכל להתפנות בתקופת לחץ לפני פרישה מהעבודה. התגברות הכבדות ואי הנוחות במערכת העיכול (שיתכן שקשורים גם ללחץ) גרמו לי להבין שאני חייבת שינוי כאן ועכשיו.

זכיתי לעטיפה מלאה מצדכן. מאוד עוזר שיש הוראות, עידוד ותיזכורות יומיומיות. השיח בווטסאפ היה תוסס. והירגשתי שאני לא הולכת לאיבוד. עם זאת לא הצלחתי להיכנס לגמרי לכל ההוראות. להתחיל מזה שלא הצלחתי אפילו להתארגן כראוי מבחינת קניית המוצרים המתאימים או להכנת האוכל הרצוי .

אבל הצלחתי לעמוד בצום של 12/12. הייתי במודעות מלכתחילה על מה שאני מכניסה לגוף והפחתתי את הדברים הלא רצויים. זכיתי להקלה משמעותית במערכת העיכול, לפחות צורך בדברים מתוקים ובלחם, להסתגלות ליותר פרות וירקות. לי זה מרגיש כמו סוג של הכנה לניקוי אשמח להשתתף בקבוצה הקרובה כדי להיכנס לניקוי של ממש.

מודה לכן מאוד על המקצועיות, הגישה ההוליסטית, הזמינות, הרגישות והרצון אמיתי לסייע ולקדם לאורח חיים בריא. הסרטונים והפודקאסט מוסיפים המון מרץ עידוד ושמחה המסייעים להמשיך בתהליך. אני מרגישה שבזכותכן אני בתהליך הטמעה לצורת חיים בריאה יותר.

אם יש לך התלבטויות - דברי איתנו - 0506958168. ואם הבנת שזה מתאים לך - הירשמי כאן ונתראה בצד השני: 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.